רגע!

לא רוצה לעכב אותך,

אבל ראיתי שהתעניינת בפרוייקטים שלנו...

לחץ כאן לשיחה עם נציג>>

אודות

קבוצת אלמוג הינה חברה פרטית בעלת פעילות מגוונת בענף הנדל”ן. עיקר הפעילות של הקבוצה הינה בייזום וביצוע פרויקטים למגורים, לצד פעילות זו הקבוצה מחזיקה נכסים מניבים, מרכזי קניות, דיור להשכרה ומקבצי דיור לגיל השלישי.

אלמוג נוסדה בשנת 1986 ע”י איציק וליאורה אמסלם ועם השנים הפכה לאחת הקבוצות המובילות בענף. יתרונה הוא בכך שהיא היוזמת, המתכננת והמבצעת של הפרויקטים השונים.

החברה מדורגת בין 20 החברות החזקות בישראל וחתומה על מאות אלפי מ”ר של בנייה פרטית, תעשייתית וטכנולוגית.

לאלמוג ניסיון רב שנים בהקמת: קמפוסים, אולמות ספורט, בתי ספר, בתי חולים, בתי אבות ועוד.

החברה בונה מתחמי מגורים איכותיים ופרויקטים ייחודיים כשהיא מציבה סטנדרט תכנון, עיצוב, מפרט ושירות יוצא דופן, המבוסס על תפיסת מגורים של העידן החדש. בתוך כך רכשה שם של איכות ומצוינות, עמידה בלוחות זמנים ויכולת תכנון מקורית, המשתקפת בכל הפרויקטים עליהם היא חתומה.

הקבוצה פעילה באמצעות חברות בנות בכל רבדי ההתחדשות העירונית ומקדמת למעלה מ-30 מתחמים של מיזמי “פינוי בינוי” ופרויקטים במסגרת תמ”א 38 בכל רחבי הארץ.

בשנת 2021 הביעה הראל חברה לביטוח את אמונה בקבוצת אלמוג באמצעות השקעה פיננסית ניכרת וחיזקה את מעמדה של החברה כמובילה בתחום הנדל”ן. קבוצת אלמוג קיבלה גם בשנת 2022 את תו האמינות המכובד של Dan&Bradstreet, החותם מייצג את רמת האמינות בהתקשרות עסקית עם הקבוצה ע”פ הערכתה המקצועית של D&B.

תמונת אווירה - גלובוס

פעילות בינלאומית

הקבוצה פעילה במזרח אירופה החל משנת 2000 ומעורבת בכ-5 מיזמים גדולים. הקבוצה נמצאת כיום בביצוע של מ-2 מיזמי נדל"ן גדולים ברומניה. הבולט ביניהם: שכונת מגורים המשתרעת על שטח של 77 דונם בעיר הנמל קונסטנסה. כמו כן, מקימה החברה מבני מגורים ומשרדים נוספים בבוקרשט וקונסטנסה ומחזיקה במלאי קרקעות חקלאיות בפרברי ערים אלו.

חברי הנהלה

סיוע לקהילה

תחת האמרה "כל המקיים נפש אחת כאילו קיים עולם מלא". כשלושה עשורים פועלת אלמוג למען הקהילה בדרכים שונות בהן: שיתופי פעולה עם האגודה למלחמה בסרטן, האגודה למען החייל, איל"ן, עמותת שניר והעמותה לקידום החינוך ת"א-יפו. בנוסף, קבוצת אלמוג שותפה מדי שנה במתן מלגות לסטודנטים. כל זאת מתוך תחושת שייכות, אחריות והכרה בחשיבות הסיוע החברתי במדינה.

צור קשר
  אלמוג פינת גן, רמת גן
  אלמוג עיר היין, אשקלון | red by Almog
  אלמוג ANNA - הרב מימון, בת ים
  אלמוג NANA, רעננה
  אלמוג אלחריזי תל אביב
  ת"א Almog The Complex
  אלמוג כרמל מערב