רגע!

לא רוצה לעכב אותך,

אבל ראיתי שהתעניינת בפרוייקטים שלנו...

לחץ כאן לשיחה עם נציג>>

אודות

קבוצת אלמוג היא אחת מקבוצות הייזמות והבנייה המובילות בישראל. הקבוצה מדורגת בין 20 החברות החזקות בישראל וחתומה על מאות אלפי מטרים רבועים של בנייה פרטית, תעשייתית וטכנולוגית. הקבוצה בונה מתחמי מגורים איכותיים ופרויקטים ייחודיים כשהיא מציבה סטנדרט תכנון, עיצוב, מפרט ושירות יוצא דופן, המבוסס על תפיסת מגורים של העידן החדש: כל דייר הוא לקוח vip, הנהנה מהמיטב והמירב, בתנאים הוגנים ומשתלמים. החברה רכשה שם של איכות ומצויינות, עמידה בלוחות זמנים ויכולת תכנון מקורית, המשתקפת בכל הפרויקטים עליהם חתומה.

הקבוצה פעילה באמצעות חברות בנות בכל רבדי ההתחדשות העירונית ומקדמת למעלה מ- 30 מתחמים של מיזמי "פינוי בינוי" ופרויקטים של תמ"א 38 בכל רחבי הארץ.

תמונת אווירה - גלובוס

פעילות בינלאומית

הקבוצה פעילה במזרח אירופה החל משנת 2000 ומעורבת בכ-5 מיזמים גדולים. הקבוצה נמצאת כיום בביצוע של מ-2 מיזמי נדל"ן גדולים ברומניה. הבולט ביניהם: שכונת מגורים המשתרעת על שטח של 77 דונם בעיר הנמל קונסטנסה. כמו כן, מקימה החברה מבני מגורים ומשרדים נוספים בבוקרשט וקונסטנסה ומחזיקה במלאי קרקעות חקלאיות בפרברי ערים אלו.

הצוות

סיוע לקהילה

תחת האמרה "כל המקיים נפש אחת כאילו קיים עולם מלא". כשלושה עשורים פועלת אלמוג למען הקהילה בדרכים שונות בהן: שיתופי פעולה עם האגודה למלחמה בסרטן, האגודה למען החייל, איל"ן, עמותת שניר והעמותה לקידום החינוך ת"א-יפו. בנוסף, קבוצת אלמוג שותפה מדי שנה במתן מלגות לסטודנטים. כל זאת מתוך תחושת שייכות, אחריות והכרה בחשיבות הסיוע החברתי במדינה.

צור קשר
  אלמוג עיר היין, אשקלון | red by Almog
  אלמוג הרב מימון, בת ים
  החשמונאים 31, רעננה
  אלמוג אלחריזי תל אביב
  ת"א Almog The Complex
  אלמוג כרמל מערב - רובע הים החדש של חיפה